Lignano a plážový volejbal - video

plážový volejbal Lignano - video

Jak si nejlépe udělat představu, co vlastně nabízíme? Podívejte se na video.

Videí je jenom pár, jsou vesměs nedokonalá, není čas točit. V Lignanu to prostě žije, takže jsou to takové útržky ze života na této naší velmi oblíbené akci.

Plážový volejbal - Lignano září 2009

Plážový volejbal - Lignano květen 2009

Ač je to zvláštní, tak i nám se občas stane, že není hezky. Někdy je fajn si dát v polovině týdne pauzu od toho horkého slunce a nechat se trošku ofouknout větříkem. Toto jsme zkoušeli cvičného draka.

Plážový volejbal - Lignano květen 2012

Dlouhé a krátké video - pozvánka do Lignana.

Plážový volejbal - Lignano květen 2012

Jak se v Lignanu pohybujeme? No přeci na bruslích. Na pláž, na nákup, do baru, na výlet, ... všude se dá dojet na bruslích. Prázdné silnice a poměrně velmi dobrý asfalt.

Plážový volejbal - Lignano květen 2013

A jedna opravdu silná bouře. Zlámalo nám to kůly na kurtech, ale další den bylo zase krásně a na zbylých kurtech se dalo krásně dále hrát.

Plážový volejbal - Lignano květen 2014

Párty u agentury. Většinou čtvrteční večer. Tentokrát jsme sebou měli i zpěvačku.

Plážový volejbal - Lignano září 2014

Zakončení sezony. Kurty jsou sbaleny, je pátek k večeru, všichni zítra budou řídit, tak dáme poslední drink. Nicméně to ne úplně vyšlo. Barmanka byla dojatá, protože končila nejen sezonu, ale své působení v baru na pláži. Trošku se ten poslední Aperolek protáhl. Zase jsme ukázali, že se umíme bavit a ani zpěvu italských písní se nebráníme.

Plážový volejbal - Lignano duben 2015

Objevil jsem kouzlo zvané time lapse nebo česky časosběr. Všichni se vždy ptají "ty kurty jsou tu celou zimu". Nene, ty kurty před každou naší akcí stavíme. Na pláži se ježí pár slunečníků, ale je konec dubna, takže ani noha.

Plážový volejbal - Lignano září 2015

Jedno velké překvapení. Obří skluzavka na pláži. Normálně v září přijedeme a všechny atrakce jsou již sbalené a vše končí. Tentorkát jsme zažili skluzavku ještě dva dny. Stálo to za to. Majitel se již nudil. Mnoho lidí na pláži nebylo, takže jsme jezdili stále dokola. Perfektní zpestření volejbalu a sezení v baru.

Plážový volejbal - Lignano duben 2016

A opět oblíbený časosběr. Tentokrát stavíme ve dvou 11 kurtů, tak to trvá trošku déle. Na poslední videu, které trošku kazí iluzi o krásném počasí, je vidět i první trénink Sokola Brno. Nicméně z prvních dvou videí je jasné, kdo přivezl to špatné počasí.

Plážový volejbal - listopad 2016 - Praha - After Lignano

Tradiční mixový turnaj v plážovém volejbale. Turnaj pro všechny účastníky pobytů s plážovým volejbalem v italském Lignanu. Více o letošním turnaji.

Plážový volejbal - květen 2016 - ptačí perspektiva

Děkuji Sašovi za záběry z drona - travalo sice skoro rok, než je stáhl, ale nyní je možné se podívat, jak to bylo v roce 2016 na druhém květnovém termínu. Na tom prvním kurtu jsou nějací místní plácalové, ti k nám nepatří. Je zde krásně vidět, jak všichni zapomínají používat hrablo.